uvádí...
17. Retail Business Mixer, 15. 6. 2023, Občanská plovárna, Praha, 20.00

O akci

Posláním této párty je být mostem mezi obchodníky, dodavateli FMCG a jejich poskytovateli služeb.
Atmosféra letní párty nabízí mnoho příležitostí k rozhovorům nejen o byznyse.

Retail Business Mixer je neformální společenské setkání zástupců celé šíře retailu, výrobců a distributorů FMCG a jejich dodavatelů na neutrální půdě. Večerní párty s bohatým doprovodným programem je ideální příležitostí pro upevňování a získávání kontaktů, výměnu názorů a diskusi o aktuálních problémech trhu.

Profil zúčastněných firem:

  • Obchodníci (mezinárodní obchodní řetězce, drogistické řetězce, hobbymarkety, čerpací stanice, maloobchodní aliance, družstva)
  • Nákupní centra a maloobchodní značky
  • Výrobci a distributoři rychloobrátkového zboží, velkoobchody
  • Dodavatelé marketingových řešení, vybavení a služeb pro obchod a výrobní firmy

Z čeho se akce skládá:

obr1Oficiální zahájení

Akci při příchodu odstartuje welcome drink, po přivítání účastníků i partnerů podporujících Retail Business Mixer bude následovat večer plný zábavy, kontaktů a dobrého jídla a pití.

obr2Prezentace partnerů na stáncích

Během celého večera mají partneři možnost představit účastníkům své nové produkty a služby, připravit ochutnávku či sampling novinek.

rautBohatý raut

Letní párty znamená také širokou nabídku dobrého jídla, především pak grilovaných pochoutek, ale také míchaných drinků, piva, vína i nealko nápojů.

obr3Zábavný program

VIP z retailu se na akci chodí bavit, seznamovat a utužovat vztahy. To vše probíhá v příjemné a neformální atmosféře při živé hudbě i zábavných hrách a soutěžích.