uvádí...
17. Retail Business Mixer, 15. 6. 2023, Občanská plovárna, Praha, 20.00

Proč se stát partnerem?

Během jednoho večera potkáte na jednom místě na 400 VIP z retailu a FMCG.
Neformální atmosféra nenásilnou formou přispívá k navázání nových kontaktů.

Neformální prostředí, nové kontakty, nečekané příležitosti...

SPOJTE PRÁCI SE ZÁBAVOU PRO SVŮJ ÚSPĚCH V RETAILU!

Retail Business Mixer nabízí nenásilné spojení práce se zábavou. V rámci neformální letní párty se mohou na neutrální půdě potkat VIP z retailu a FMCG i jejich dodavatelé a navázat nové obchodní kontakty či upevnit ty stávající. Nově se setkáme rovnou po galavečeru Volby spotřebitelů CUBEX Centru Praha. Zažijte jedinečnou atmosféru tohoto zajímavého prosotru, které přinese nové příležitosti i nové kontakty. Nesmíte chybět!

Potkejte 400 VIP z retailu a FMCG!

V minulých letech navštívili akci například zástupci těchto společností:

Ahold Czech Republic, Alimpex Food, Bauhaus, Billa Czech Republic, Coca-Cola HBC ČR, Colgate – Palmolive ČR, Danone, dm drogerie markt, Geco, Globus, Heineken ČR, Henkel, IKEA, Johann Kotányi, JPServis, Karlovarské minerální vody, Lactalis CZ, L’Oréal Česká republika, Makro Cash & Carry ČR, Mars Czech, Metropole Zličín, Mondelez CR, Nestlé Česko, Nowaco CR, Obi Česká republika, Penny Market, PepsiCO CZ, Plzeňský Prazdroj, Procter & Gamble, Red Bull ČR, Stock Plzeň-Božkov, Tesco Stores ČR, Tesco Franchise Stores ČR, Tchibo Praha, Unilever

Možnosti prezentace na akci:

obr4Uspořádejte ochutnávku nebo sampling výrobků!

Využijte příležitost, že se na jednom místě sejdou stovky VIP osob z oblasti retailu a FMCG. Dejte jim ochutnat a vyzkoušet vaše výrobky.

obr5Představte své služby!

Nabídněte své produkty a služby pro retail a FMCG. A nemusí jít jen o byznys. Tito lidé pro vás mohou být také zajímavou skupinou spotřebitelů.

obr6Občerstvěte návštěvníky svými výrobky!

Proč by účastníci Retail Business Mixeru měli konzumovat nápoje a jídlo z produkce vaší konkurence? Staňte se partnerem občerstvení vy! Připojte se k letní party s nabídkou vašich pochoutek, ochucovadel a koření, pečiva, sýrů, míchaných drinků a všeho ostatního, co k podobnému večernímu setkání patří.

obr7Staňte se spolutvůrci zábavného programu!

Účastníci Retail Business Mixeru se přichází bavit, zaujměte je zábavnou hrou či soutěží. Na takovou propagaci jen tak nezapomenou!

Chcete se stát partnerem?

Kontaktujte nás pro více informací…

Pavel Kotrbáček
group sales manager

pavel.kotrbacek@atoz.cz
+420 605 296 739