uvádí...
17. Retail Business Mixer, 15. 6. 2023, Občanská plovárna, Praha, 20.00

PharmDr. Vladimír Finsterle, MBA

majitel společnosti Pears Health Cyber

PharmDr. Vladimír Finsterle, MBA

majitel společnosti Pears Health Cyber

Majitel a zakladatel společnosti Pears Health Cyber. V roce 1999 spustil první lékárnu na českém internetu včetně portálu pro pacienty, aby tyto odborné služby více přiblížil lidem a poskytnul jim maximum informací pro rozhodování o svém zdraví. Lékárna.cz si stále drží pozici jedničky mezi lékárenskými e-shopy. Komunikaci o zdraví mezi odborníky, lékárníky a pacienty chce dávat nový směr a měnit ji tak, aby každý, kdo se zajímá o své zdraví, měl vždy možnost volby.

Absolvoval Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy, několik let budoval tehdy ještě československé zastoupení farmaceutické firmy CILAG a v roce 1999 založil vlastní společnost Pears Health Cyber. Od samého začátku se soustředí na vytváření produktů, které na trhu nejsou, internetovou lékárnou počínaje a digitálními nástroji pro komunikaci mezi odborníky ve zdravotnictví konče. Společnost je dnes moderní rostoucí českou společností zaměřenou na inovace, neboť realizuje ambici udávat trendy v oblasti komunikace ve zdravotnictví.

Neúnavný vyhledávač talentů také přednáší, sportuje a podporuje filantropické projekty zaměřené na zlepšení kvality života nemocných.

Všechny části programu od: PharmDr. Vladimír Finsterle, MBA